Kurs angielskiego Szczecin za darmo? To możliwe!   no comments

Posted at 10:31 pm in Kursy Angielskiego

Myślisz że nauka angielskiego wiąże się z wieloma wydatkami? Nic podobnego! Oczywiście, jeśli chcesz aby to szkoła językowa Szczecin uczyła Cię tego języka, to trzeba się liczyć z pewnymi kosztami. Jednak, wykazując odrobinę chęci i będąc wystarczająco zmotywowanym, nauka ta może kosztować dosłownie zero złotych!

Jak nauczyć się angielskiego za darmo

Oglądaj filmy po angielsku

Ten sposób na początku może wydawać się nieco dziwny, ale to naprawdę bardzo dobra metoda na poprawę znajomości swojego angielskiego. Polega ona na tym, że powinieneś sobie wyobrazić że jesteś rodowitym Anglikiem. Następnie włącz jakiś brytyjski film, w którym nie ma polskiego lektora. Słuchaj zdań wypowiadanych przez aktorów i powtarzaj je, stosując przy tym ich akcent. Ta metoda daje kilka korzyści. Przede wszystkim oswaja Cię z tym mówieniem po angielsku na głos. Dla wielu ludzi jest to poważne wyzwanie i powód do stresu. Po drugie, poznajesz różne rodzaje akcentów i uczysz się ich stosowania. Po trzecie, taka nauka angielskiego dosłownie nic Cię nie kosztuje, a przy okazji oglądasz ciekawy film.

Pytaj o to, czego nie wiesz

To oczywiste że o sprawy na których się nie znamy trzeba pytać. Podobnie jest z językiem angielskim. Im więcej o niego pytasz, tym więcej się dowiadujesz. Może to dotyczyć każdej rzeczy – na przykład tego jak wypowiadać dane słowo, jaki czas użyć, oraz czy należy poprawić coś w swoim akcencie. Ale uwaga. Musisz wiedzieć kogo pytać. Korzystaj wyłącznie z porad osób, które mają bardzo dobrze opanowany angielski. Oni udzielą Ci dobrych odpowiedzi, a tym samym nie wprowadzą w pułapkę powielania błędów.

Written by admin on Sierpień 31st, 2014

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.